Podróże

Podroż all inclusive

Off 14
Podroż all inclusive
1 vote, 4.00 avg. rating (82% score)

Podroż all inclusive
Dużej grupy Polakom nasze morze asocjuje się z spędzonymi na plaży lub w wodzie wakacjami w gronie familijnym. Konstruują się na nie klejenie zamku z piasku, zakupy ryb w morskich smażalniach oraz wylegiwanie się na plaży od rana niemalże do zmroku. Jest jednak także inny, nadzwyczaj szeroki segment turystów polskich kurortów na wybrzeżu. Lokalne morze staje się dla wielu celem, jakiego odwiedzenie jest szansą, by zaliczyć gorące, szalone, wakacyjne uroczystości. Co poniektórzy spędzają nawet dużo godzin w pociągu jedynie po to, aby dojechać na wieczór do Mielna, Świnoujścia czy Władysławowa, by poprawnie pobawić się na dyskotece. To szczególnie ludzie młodzi, usposobieni na dobrą zabawę i nowe znajomości. Nie interesują ich wyjazdy w celach turystyczno-krajoznawczych, poznawanie kultury oraz zabytków. Tego rodzaje zainteresowania mogą budzić pewien niepokój, przede wszystkim wśród starszego pokolenia. Przedsiębiorcy kurortowie jednak nie narzekają – taka klientela pozostawia podczas weekendu sporo pieniędzy z klubowych barach. Polacy wyjeżdżając na swoje zagraniczne urlopy coraz to częściej selekcjonują formę pobytu zwaną „all-inclusive”, czyli w wolnym wytłumaczeniu „wszystko w cenie”. Jest to sposób wypoczynku „dla wygodnych”. Opłacając raz – organizatorowi wyprawy – teoretycznie posiadamy dojście do niezwykle ogromnego wachlarza produktów i usług za darmo: open bar, posiłki, wszystkie splendory hotelu, zaplanowane w ramach pobytu wyjazdy lub inne wakacyjne uroczystości w kurorcie itp. Tego typu wycieczki Polacy fundują sobie z reguły do własnego ulubionego w ostatnich latach punktu wakacyjnego pobytu – Egiptu.

About the author / 

admin

Menu:

Losowe artykuły:

  • Urlop i bazy noclegowe

    Urlop i bazy noclegowe Większa część z nas chociaż raz do roku wyjeżdża. Jeździmy w rozmaite strony kraju, globu. Są tacy, jacy preferują wakacje za granicą, jednak są i tacy, jacy ubóstwiają zwiedzać swój własny kraj. Czasem wiarygodnym ograniczeniem są pieniądze. Fantazjujemy o tym, by gdzieś wyjechać, by spędzić wakacje poza domem ale nie mamy…

  • Piękne wydmy

    Piękne wydmy Planując wszelkiego rodzaju podróże letnie nadzwyczaj sporo osób się zastanawia gdzie tak w istocie w Polsce należałoby jest pojechać. Jednym z takich punktów jest krajowa Łeba. Będzie to miejscowość położona w północnej części Polski nad samym Morzem Bałtyckim. Warto zwrócić szczególną uwagę na to, że jest ona otoczona niesamowicie romantycznym Słowińskim Parkiem Narodowym….

Artykuły:

  • domki nad morzem letniskowe drewniane domki nad morzem na wczasy urlop nad morzem
  • Największy sklep numizmatyczny dla Numizmatyka, i z darmową wyceną skup monet Warszawa przedstawiamy cennik monet, oraz ceny monet w skupie. Kupujemy najwięcej!